Gastdocenten
Alle opleidingen 
Alle opleidingen 
Acteur
Performer
Regisseur
Theatervormgever: scenograaf en kostuumontwerper
Docent & regisseur (parttimeopleiding)
Docent (post-academische opleiding)
Master in Theatre
Docent & regisseur (vooropleiding)
Vasalis Apostolatos
Lichtontwerp
Koen Augustijnen
Beweging
Rien Bekkers
Kostuumontwerp
Lieke Benders
Theatermaken
Meer info
Verberg
Guillermo Blinker
Bewegingstechniek
Rik van den Bos
Toneelschrijven
Tabea Braun
Kostuumontwerp
Hetty den Brok
Coupelessen
Meer info
Verberg
Valentijn Byvanck
Performen, artistieke identiteit
Joris Camelin
Spel
Mieke Coenen
Scenografie, kostuum (D-PTO)
Natascha Dejong
Bewegingstechniek
Tom Dello
Spel
Meer info
Verberg
Docent aan de opleiding:
Bert Determan
Organisatie, theaterlandschap en productie
Alexander Devriendt
Acteren
Arno Dierickx
Speltechniek
Fleur Enderberg
Filmkostuumontwerp
Meer info
Verberg
Nina Elise Euson
Spel
Meer info
Verberg
Filmacademie
Regieprojectweek / acteursprojectweek
Christina Flick
Bewegingstechniek
Kathrin Frosch
Scenografie
Meer info
Verberg
Joep van der Geest
Speltechniek
Laura De Geest
Improvisatie
Guus van Geffen
Decorontwerp / Scenografie
Roos van Geffen
Scenografie
Meer info
Verberg
Saskia de Haas
Theatermaken
Teksttheater
Meer info
Verberg
Docent aan de opleiding:
Daniël van Hauten
Film
Marloes van der Hoek
Scenografie
Meer info
Verberg
Saartje Hoogland
Cultureel Ondernemersschap
Wikke van Houwelingen
Scenografie
Meer info
Verberg
Mami Izumi
Bewegingstechniek
Fabian Jansen
Improvisatie/ speltechniek
Jetze Jansma
Regie jongerentheater
Wim Janssen
Performen: Technologie / Media
Elke Van Der Kelen
Praktische theateranalyse 
Meer info
Verberg
Docent aan de opleiding:
Peter Krottenthaler
Theatertechniek
Kunst in de Klas: Jennifer Welts, Marieke Giebels, Rosanne Groenendijk
Erika Landertinger
Theaterkostuumontwerp
Meer info
Verberg
Hans van Leipsig
Acteursregie
Nathalie Lepage
Yoga
Dimitri Merkoulov
Decorontwerp / setdesign
Meer info
Verberg
Dennis Meyer
Conceptontwikkeling
Arie de Mol
Pauline Mol
Toneelschrijven
Theun Mosk
Virtual Reality
Helena Muskens & Quirine Racké
Perfomance Media
Ineke Nijssen
Improvisatie / spel
Peter te Nuyl
workshop hoorspel
Wensley Piqué
Spel vanuit beweging
Meer info
Verberg
Docent aan de opleiding:
Maria Roers
Kostuumontwerp
Els Roobroeck
Regie jongerentheater
Nana Rossbach
Kostuumvormen
Jan Schulze
Theatertechniek
Anna Schurau
Workshop maquettebouw
Yvette van der Slik
Beweging
Sabine Snijders
Kostuumontwerp
Claus Stump
Workshops en projecten
Thomas Verbogt
Performance schrijven
Karolien Verlinden
Beweging
Greet Vissers
Toneelschrijven
Simon De Vos
Regie
Meer info
Verberg
Joep Vossebeld
Cultuurbeschouwing
Meer info
Verberg
Docent aan de opleiding:
Daphne Wellens
Acteursregie
Henriëtte Zoon
Spelcoaching
Meer info
Verberg
Docent aan de opleiding:
Toneelacademie MaastrichtToneelacademieTAM Opleidingen Producties Studenten
Toneelacademie MaastrichtToneelacademieTAM
Opleidingen
Producties
Studenten
Toneelacademie MaastrichtToneelacademieTAM Opleidingen Producties Studenten
Toneelacademie MaastrichtToneelacademieTAM
Opleidingen
Producties
Studenten
Website by Wies Hermans - Fuut.be