Gastdocenten
Alle opleidingen 
Alle opleidingen 
Acteur
Performer
Regisseur
Theatervormgever: scenograaf en kostuumontwerper
Docent & regisseur (parttimeopleiding)
Docent (post-academische opleiding)
Master in Theatre
Docent & regisseur (vooropleiding)
Vasalis Apostolatos
Lichtontwerp
Rien Bekkers
Kostuumontwerp
Guillermo Blinker
Bewegingstechniek
Rik van den Bos
Toneelschrijven
Tabea Braun
Kostuumontwerp
Hetty den Brok
Coupelessen
Valentijn Byvanck
Performen, artistieke identiteit
Joris Camelin
Spel
Mieke Coenen
Scenografie, kostuum (D-PTO)
Natascha Dejong
Bewegingstechniek
Bert Determan
Organisatie, theaterlandschap en productie
Alexander Devriendt
Acteren
Arno Dierickx
Speltechniek
Fleur Enderberg
Filmkostuumontwerp
Filmacademie
Regieprojectweek / acteursprojectweek
Christina Flick
Bewegingstechniek
Kathrin Frosch
Scenografie
Joep van der Geest
Speltechniek
Laura De Geest
Improvisatie
Guus van Geffen
Decorontwerp / Scenografie
Roos van Geffen
Scenografie
Daniël van Hauten
Film
Marloes van der Hoek
Scenografie
Saartje Hoogland
Cultureel Ondernemersschap
Wikke van Houwelingen
Scenografie
Mami Izumi
Bewegingstechniek
Erwin Jans
Dramaturgie
Fabian Jansen
Improvisatie/ speltechniek
Jetze Jansma
Regie jongerentheater
Wim Janssen
Performen: Technologie / Media
Ted Keijser
Speltechniek
Antonie Knoppers
Spreek- en stemtechniek en expressie
Peter Krottenthaler
Theatertechniek
Kunst in de Klas: Jennifer Welts, Marieke Giebels, Rosanne Groenendijk
Erika Landertinger
Theaterkostuumontwerp
Hans van Leipsig
Acteursregie
Dimitri Merkoulov
Decorontwerp / setdesign
Dennis Meyer
Conceptontwikkeling
Pauline Mol
Toneelschrijven
Helena Muskens & Quirine Racké
Perfomance Media
Ineke Nijssen
Improvisatie / spel
Maria Roers
Kostuumontwerp
Els Roobroeck
Regie jongerentheater
Nana Rossbach
Kostuumvormen
Stefan Rusu
Scenografie
Jan Schulze
Theatertechniek
Anna Schurau
Workshop maquettebouw
Yvette van der Slik
Beweging
Michel Sluysmans
Speltechniek
Sabine Snijders
Kostuumontwerp
Fania Sorel
Speltechniek
Nick Steur
Scenografie
Claus Stump
Workshops en projecten
Lore Suls
Video
Roel Swanenberg
Improvisatie / bewegingstechniek
Sjef Tilly
SKO Erasmus / DCU project
Collectief Urland
Performen
Thomas Verbogt
Performance schrijven
Karolien Verlinden
Beweging
Greet Vissers
Toneelschrijven
Joost Vrouenraets
Bewegingstechniek
David Weber Krebs
Acteren
Henriëtte Zoon
Spelcoaching
Toneelacademie MaastrichtToneelacademieTAM Opleidingen Producties Studenten
Toneelacademie MaastrichtToneelacademieTAM
Opleidingen
Producties
Studenten
Toneelacademie MaastrichtToneelacademieTAM Opleidingen Producties Studenten
Toneelacademie MaastrichtToneelacademieTAM
Opleidingen
Producties
Studenten
Website by Wies Hermans - Fuut.be